yükleniyor

E-Ticaret

Web tasarımı, firmanızın webteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarımı, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır. Vatan Web Tasarım, web tasarım firmaları aralarında Türkiye'nin ve Gaziantep'in en eski web tasarımı firması olarak yüzlerce web site tasarımı yapmış bir firmadır.

Web tasarım alanında 12 senedir hizmet veren firmamız, bünyesinde bulundurduğu grafiker, web tasarım uzmanı ve yazılım departmanı ile faaliyet göstermektedir. Süreklilik ve geri hizmet kalitesi anlayışıyla firmanıza en uygun web tasarım ve web dizayn hizmetini sunar.

Web tasarım özellikle son yıllarda firmanızın kimliğini en iyi şekilde yansıtabilecek interaktif iletişim araçlarından biri olmuştur.

Web tasarım hakkında firmamızın önerileri;

» Firmanızın Web tasarımı kurumsal kimliğinizi en sade yolla alıcıya ulaştırmalı,

» Firmanızın Web tasarımı güncel olmalı,

» Firmanızın Web tasarımı dinamik yapıda olmalı,

» Firmanızın Web tasarımı özgün ve zemini tamamıyla firmanıza özel hazırlanmış yapıda olmalı,

» Firmanızın Web tasarımı kolay ve hızlı linklerle hedefine ulaştırmalı,

» Firmanızın Web tasarımı hızlı açılmalı ve alıcıyı ekran başında bekletmemeli,

» Firmanızın Web tasarımında kurumsal kimliğinizin metinleri dikkatlice hazırlanmalıdır

Web tasarım firmalarından beklentileriniz ne olmalıdır ?

» Web tasarım hizmetinde en mühim detay geri hizmet ve devamlılık;

Neden mi? Eğer web tasarımınızı yaptırdığınız yer yada kişilere ulaşamıyorsanız web sitenizdeki acil değişmesi gerekli olan adres, telefon, e-mail, ürün fiyatı yada ürün değişikliklerine de anında müdahale edememiş olacaksınız. Web siteniz yoluyla size ulaşmış olan müşteriniz telefonunuz yada e-mail adresiniz değişmişse ve siz onu web tasarım şirketinize yada sitenizi yapan kişilere güncellettiremediyseniz size ulaşamayacak. Ya da adresleriniz güncel olmasına nazaran web sitenizde yer alan ürüner eski yine size web siteniz aracılığı ile ulaşmış müşteri adayı aradığı ürünün sizde olmadığını düşünüp henüz sizinle temasa girmeden sitenizden ayrılacak. Bu durumda sitenizin güncel bir yapıya sahip olmasının ne kadar mühim meydana geldiği da vurgulanmış oluyor. Vatan Web Tasarım gerek her daim şirketinde web tasarımcı ekibini hazır bulundurması gerekse de sizin için önem arz eden değişikliklere anında müdahale etmesiyle diğer bu işi yapan firma ve kişilerden ayrılmış oluyor.

» Web tasarım hizmetinde yer alan firma yada şahısların referanslarının bulunması;

Web tasarım çağın vazgeçilmez mesleklerinden oldu. Bu işde, biraz web tasarım yapmayı bilen herkes ben biliyorum diye ortaya çıkıyor. Fakat burada önem arz eden durum web tasarımını hazırlayacak bireyin henüz evvel bu konuda deneyimlerinin olup olmadığıdır ve referanslarının olup olmadığıdır. Eğer web tasarım konusunda eğitimli değilse ileriki zamanlarda yada henüz tasarımı yaparken karşısına çıkabilecek sorunları çözümleyemez size istediğiniz web site yapısını oluşturamaz. Son zamanlarda hazır şablon, world press siteler kullanılmaya başlandı. Bu tarz siteler hiç bir emek sarf edilmeden hazır satın alınıp kullanılan siteler olup üzerinde yapılabilecek değişiklikler de sınırlı kalıp sitelerdir. Bu arada bu tarz siteler hack edilmeye müsait yazılımsal açıkları fazla olan sitelerdir. Web tasarımı yaptırmak isteyen çoğu firma bu gerçeği bilmeden kullanır ve fakat problem yaşadığında anlar.

Vatan Web Tasarım web tasarım ekibi asla hazır kalıp site tasarımı, world press yapı web tasarımı kullanmaz kullandırmaz. Web tasarım firmasıyım diyenler, bu işi sırf para kazanmak adına yapan kişiler bile world press site kullandırdıkları benzeri kendileri de world press site kullanır oldu. Sebepse web tasarım konusunda bilgi ve tecrübeli bir ekibe sahip olmamaları. Bünyelerinde web tasarımcı bile çalıştırmayan bu kişiler web tasarım şirketiyiz diyerek ciddi anlamda piyasayı dolandırmaktadırlar.

Vatan Web Tasarım web tasarım ekibinden çıkan tasarımların hepsi tasarımcılarımızın bizzat kendi üretimleri olup müşterilerimizin istediği tasarım şekline gelene değin üzerinde ciddi emek ve çalışma verilen bilgide tasarımlardır. Vatan Web Tasarım web tasarım ekibi olarak müşterilerimize beğenme garantisi veriyoruz. Bu nedenle da web tasarım konusunda bu kadar deneyimli bir kadroyla çalışan Vatan Web Tasarım'nın 19 yıllık hizmet geçmişinde binlerce firmaya web tasarım projesi mevcuttur. Web sitemizin haberler köşesinde yer alan referanslardan Vatan Web Tasarım referanslarını takip edebilirsiniz.

» Web tasarım alanında ne kadar süredir hizmet verdiği;

Vatan Web Tasarım Türkiye'de henüz aktif internet kullanımının olmadığı zamanlardan bu yana dile kolay 19 senedir Türkiye'nin dört bir yanına web tasarım, Web Yazılım, e-mail kullanım,Web Hosting, Seo yazılımları, anti spam programları, kurumsal kimlik çalışmaları, katalog, broşür, 360 derece sanal turlar, crm proglamları, E-Ticaret sanal market mağaza kurulum ve henüz nice internet üzerinde çalışan programlamaları anlının akıyla müşterilerine teslim etmiş ve etmeye de devam etmektedir. Web tasarım sadece web sitesi yapmaktan ibaret değildir. Mühim olan web tasarım ve Web Yazılımı verilen bilgide firmanın, gerekli gördüğü veya problem içinde bulunduğu her daim hizmet aldığı firma ekibine ulaşabilmesidir. 19 senedir istikrarlı bir şekilde Vatan Web Tasarım müşterisi istediği her an 24 saat boyunca firma personeline ulaşabilmektedir.

Web tasarımını yaptırdığın firmadan e-mail kullanım, Web Yazılım ve Web Hosting  hizmetlerini de alabilme imkanı;

Biz Vatan Web Tasarım ailesi olarak 19 senedir web tasarımını yaptığımız firmaya benzer zamanda e-mail kullanım hizmetleri, Web Yazılım hizmetleri ve Web Hosting hizmetlerini de vermekteyiz. Bu ne kadar mı önemli? Asıl önem arz eden konu bu konularda tek bir adresten hizmet alabilme kolaylığıdır. Son zamanlarda insanlar zaten kendi işlerinde yetiştiremedikleri zamanı bir de gaziantep web tasarım firmalarına ayırmak istemiyorlar. Ucuza mal edeceklerini düşünerek zaman ayıran firmaların web siteleri ise yarım yamalak çalışmaktadır. Eğer web tasarımınızı hazırlayan firma benzer zamanda diğer hizmetlerinizi de verebiliyorsa siz de web tasarımımı kim yapmıştı?, e-mail hizmetimi kim veriyor?, web sitem nerede yayınlanıyor?, Web Yazılımımda problem çıktı  yeni bir tasarımcı aramam lazım? benzeri henüz bir çok sorunda kime ulaşılacağı endişesi de taşımazsınız. Aksi takdirde web siteniz yada e-mail kullanımınızda sorunlar yakanızı bırakmayacaktır. Tek bir adres ve adres belli Vatan Web Tasarım.

Web tasarım son yıllarda geliştirdiği HTML5, CSS 3.0, PHP, MYSQL, IIS SERVER, JQERY, JAVA SCRİPT, AJAX formatında kullanılmaktadır.

Web tasarımda HTLM5, HTML 4.1'in eksiklerini gidermek ve bu alanda henüz teknolojik sistem sağlamak üzere kullanılmıştır. HTML5 son zamanlarda web tasarımlarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Web tasarımda Ajax hakkında; ajax bir proglamlama sistemidir. Web tasarımda pekçok alanda kullanılır. Ajax pekçok programlamada kullanılmaktadır. Gmail, Google translate benzeri pekçok program sistemi üzerinde kullanılmaktadır.

Not: Abonelik yenileme işlemleri sırasında belirtilen tarih aralığında geri dönüş yapılmadığı takdirde alıcı firmanın hizmetinde kesinti olmaması için hizmet otomatik 1 yıl faturalandırılır. Faturalandırılan hizmet herhangi bir ödeme planı belirtilmeyip 8 iş günü içerisinde ödenmez ise tüm sistem kendini otomatik bloke eder.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!