yükleniyor

Web Tasarım

Aklınızda web sitenizle ilgili sorular mi var? Uzunca süredir yanıtını aradığınız ama bulamadığınız - birşey mi? ülkemiz'in önde iştirak eden web tasarım - web pazarlama danışmanlığı şirketi Vatan Web Tasarım Tam Olarak , yalın , estetik görünümü, ileri derecede fonksiyonellikle birleştirerek, akıllarda daimi , kullanıcı arkadaşı - ziyaretçiye yepyeni - tecrübe yaşatan sitelerle işinize kazanç katma ölçütü sağlamayı garanti altına ediniyor .

İster çalışma alanınız veya şirketinizin gereksinimleri doğrultusunda değişik - sıra dışı, isterse çalışma odaklı kolay ama işlevsel tasarımlar olsun Vatan Web kurumsal imajınızı en güzel biçimde yansıtan - ihtiyaçlarınızı en cazip biçimde karşılayan siteleri yaşama geçiriyor.

Biz hayallerinizi dosdoğru strateji - metodolojilerimizle gerçeğe dönüştürürken her an artı - ölçüt katmayı hedefliyoruz.Biliyoruz ki her oldukça başarılı projeyle müşterilerimizi bir adım daha ek olarak ileri taşıdığımızda mutlu oluyoruz.Sebep zaman içinde gerçekleştirdiğimiz projelerle, sebep AR-GE'ye verdigimiz önemle müşterilerimiz amaçlı yepyeni fikirler geliştiriyoruz.

Bizim amaçlı öncelikli kalan sizi degil, amaç kitlenizi etkilemek. Bizim amaçlı öncelikli kalan , sizin paranızı elde etmek degil, sizlere para kazandırmak. Çalışma felsefemiz ise birçok açık: "İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek" Sizlere en cazip çözümleri üretmek amaçlı profesyonel kadromuz hazırlıklı . 

Vatan Web ile çalışarak, deneyimli kalite - ciddiyet, doğru - optimum maliyet avantajlarını elde edersiniz - müşteri memnuniyetini garanti altına almış olursunuz.

Vatan Web Tasarım ve ekibi olarak önceliğimiz, kurumsal web siteleri tasarlıyarak firmaların hak ettiği prestiji sanal dünyada almalarını sağlamaktır.Sizde bizimle sanal dünyada firmanızı herkesten bir adım öne taşıyın.

Günümüzde kurumlar kadar, kişiler de kendilerini internette ifade edebilmek için internet sitesi açmak istiyor. Kişisel siteler genellikle kurumsal sitelere göre daha fazla güncellenen, daha renkli ve nispeten daha basit web siteleri oluyor. Bu sitelerin bir çoğu blog (günlük) olarak tasarlanmış olsa da, kişisel tanıtım amacı ile kullanılıyor. Blog açmak için bugün sunulan bir çok ücretsiz servis olsa da (Blogcu.com , Blogger.com, Blogspot.com vb…), bir çok kişi bu servislerin kısıtlı hizmetleri yerine kendi alan adları altında ücretsiz açık kaynak kodlu yazılımları (WordPress gibi…) veya hosted çözüm sunan (Typo gibi…) bazı yazılımları kullanmayı tercih ediyor.

Vatan Web Tasarım olarak sizi en iyi şekilde temsil edecek kişisel sitenizi, 13 yılı aşkın tecrübeli ekibimiz ve bilgi birikimimizle, günümüz standartlarında blog tasarımı ( kişisel web sitesi tasarımı ) yapıyoruz.

Word Press Tema Giydirme

Wordpress dünya üzerinde en çok kullanılan içerik yönetim sistemi (CMS-Content Management System) yazılımıdır. WordPress bu yaygın kullanımına bağlı olarak bir çok tema ve eklenti ile yine size çok farklı alternatifler sunmaktadır. Ancak kurumsal bir uygulama yapmak gerektiğinde veya özel kişisel ihtiyaçlar söz konusu olduğunda, ihtiyaç duyulan bir çok özellik için ayrıca tasarım ve yazılım hizmeti almak gerekmektedir.

Vatan Web Tasarım ekibi olarak bizler işte bu noktada size WordPress tema giydirme ve WordPress özel eklenti yazılımı konusunda destek vermektedir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!